E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret Paketleri seçiminde verdiğimiz kararlar işimizi etkilemekte aynı zamanda sanal mağazamızı şekillendirmektedir. Tercih etmiş olduğumuz e-ticaret paketi bize sadece bir site sunmanın yanısıra üyelik, sipariş, stok takibi, cari yönetimi, istatistik raporları, kargolama gibi diğer süreçleri de kapsamaktadır. Bu özelliklerin tümüne sahip olmak için e-ticaret paketleri seçimi yaparken dikkat etmeli, aradığımız özelliklerin ya da ihtiyaçlarımızın neler olduğunu tespit etmeli, satın alacağımız eticaret paketinde yer alıp almadığına dikkat etmemiz gerekmektedir.

E-ticaret sektöründe giderek çoğalan firmalar arasında ihtiyaçları tam olarak karşılayacak, % 100 SEO uyumlu altyapıya sahip e-ticaret paketlerinin sayısı oldukça azdır.

E-ticaret paketleri diğer firmaların aksine ihtiyaçlarınıza yönelik, % 100 SEO uyumlu ve kullanıcı dostu bir e-ticaret yazılımıdır. ReklamParkı E-ticaret paketlerinde kullanıcılarına bir çok gelişmiş özellik sunmanın yanısıra yaptığı kampanyalarla belirli dönemlerde müşterilerine özel tasarım hizmetini ücretsiz olarak sağlamaktadır.

ReklamParkı eticaret paketleri ile birlikte kullanacağınız hazır tasarımların tümü mobil uyumlu konsept tasarımlardır. Paketler arasında geçiş yapabilirsiniz.

E-Ticaret Paketlerimiz hakkında karar veremezseniz ya da listede olmayan özellikler için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

E-TİCARET PAKETLERİMİZ İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

E-Ticaret Paketlerini neden tercih etmeliyiz?

E-Ticarete hızlı bir başlangıç yapmak istiyorsanız ve eticaret altyapısının uzman bir firma tarafından sizin için yapılmasını istiyorsanız eticaret paketi ile eticarete başlamak en mantıklı yoldur. E-Ticaret paketlerinde tüm sanal pos modülleri, entegre yazılımlar ve ihtiyaç duyacağınız tasarımsal altyapı birlikte sunulur. Siz tasarım yada yazılım ile uğraşmadan e-ticaretteki en önemli unsurlar (Tedarik, Lojistik, Finans) ile daha rahat ilgilenirsiniz. E-Ticaret paketleri ile eticarette büyümeniz daha hızlı olacaktır.

 

E-Ticaret Paketleri tercih ederken nerelere dikkat etmeliyiz?

  • Öncelikle güvenilir bir e-ticaret firması ile çalışmalısınız.
  • E-Ticaret paketi alırken yıl içerisinde karşınıza çıkabilecek ekstra ücretlendirmeleri mutlaka öğrenin.(RGS Yazılım e-ticaret paketlerinde yıl içerisinde ekstra ücret ödemezsiniz)
  • E-Ticaret firmasının size ek olarak neler sunduğunu öğrenin ve diğer firmalar ile karşılaştırın.
  • Ürün, kategori yada marka ekleme limitlerinin olup olmadığını öğrenin.
  • Tasarımınız mutlaka mobil uyumlu olmalıdır.
  • E-Ticaret firmasının destek hizmetinin kalitesini mutlaka test edin.

 

Etiketler : E-Ticaret Paketleri, Bursa Eticaret Paketleri, Bursa E-Ticaret Paketleri, E-Ticaret Paketi, Bursa ETicaret Paketi, E-Ticaret Paketleri, Bursa E-Ticaret Paketleri Fiyatları, Bursa E-Ticaret Paket Fiyatları, Bursa E-Ticaret Paket Fiyatı, Bursa En iyi E-Ticaret Paketi, Reklam Parkı E-Ticaret Paketleri