Seo paketleri, kapsamlı seo hizmet fiyatlarının yüksek olmasından dolayı oluşturulan küçük ve ucuz hizmet paketleridir. Seo paketi kapsamlı seo hizmetlerinden daha uygun fiyatlarla hazırlanan ve arama motoru optimizasyon çalışmalarının küçük bir kısmını içeren hizmetlerin toplanmasıyla oluşur.

 

Seo Paketleri, mevcut web sitenizin arama sonuçlarında belirlediğiniz hedef kelimelerde yükselmesine yönelik yaptığımız özel çalışmaların ana başlığıdır.

Arama sonuçlarında gerilerde yer alan sitenizi “hasta” olarak düşünecek olursak, web sitenize uygulayacağımız çalışma iyileştirme, yani tedavi olacaktır. Bizim gözümüzde arama sonuçlarında geride yer alan her web sitesi en iyi SEO çalışmasını hak etmektedir.

Bununla birlikte her web sitesinin farklı ölçekte SEO çalışması gerektirdiği de unutulmamalıdır. Bu nedenle paketlerimizi “en çok ödeyen en iyi hizmeti alır” prensibine göre değil; o iş için harcayacağımız mesaiye göre belirleyerek, tüm paketlerimizi eşit özelliklerde oluşturduk.

Size uygun Seo Paketinin hangisi olduğuna karar vermeden önce, harcayacağımız mesaiyi belirlemek için web sitenizin SEO çalışmasına uygun olup olmadığının tespit edilmesi ve hedef anahtar kelimelerinizin incelenmesi gerekmektedir.

 

Web siteniz SEO çalışması için uygun değilse…

Tüm paketlerimiz, online varlığınızı arttırmak, tazelemek, web sitenizin tüm bileşenlerine ayrı ayrı odaklanarak internet görünürlüğünüz için bir kaldıraç görevi üstlenmek amacı ile oluşturulmuştur.

Yürütülecek projede firmanızın hedefleri göz önünde bulundurularak eylem planı oluşturulur. Bu plan dahilinde, eğer mevcut web siteniz SEO çalışması için yeterli değilse, web sitesine en son teknoloji ve eğilimlerin uygulanması için 7 farklı tasarım aşaması ile veri tabanı üzerinde çalışan, tüm web ve arama motoru yönergeleri ile uyumlu, kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturulması çalışmalarına başlanır.

SEO Paketlerimizin kapsamı

 • Web sitenizin genel SEO yönergeleri doğrultusunda tasarım denetimi yapılması.
 • Daha önce zararlı SEO çalışması yapılmışsa, bununla ilgili durum değerlendirilmesi, müşteri ile birlikte hareket planı oluşturulması.
 • Site-içi, Site-dışı SEO çalışmaları uygulamaları
 • Pagespeed yönergelerine göre sayfalarınızın (kod ve resim) optimizasyonu.
 • Pagespeed yönergelerine göre sunucu optimizasyonu (opsiyonel).
 • Web sitenizde “blog” bölümü oluşturulması, ziyaretçilerin faydalanabilecekleri, sitenizin arama sonuçlarında yükselmesini sağlayacak makalelerin yazılması.
 • Web sitenizde “soru-cevap” bölümü oluşturulması, ziyaretçilerin faydalanabilecekleri, sitenizin arama sonuçlarında yükselmesini sağlayacak içeriklerin oluşturulması.
 • Sosyal mecralarda firma sayfalarınızın oluşturulması, dikkat çekici görünüm kazandırılması ve içeriklerinizin paylaşımı.
 • Dmoz ve çeşitli kaliteli rehberlerde kayıt başvurularınızın yapılması.
 • Kendi ağımızda yer alan yüksek Pagerank sitelerde firmanızla ilgili makale yazılması ve anchor text linkler verilmesi.
 • Hizmet başlangıç ve bitimindeki durumu gösteren ayrıntılı rapor sunumu.

 

 

 

 

 

 

Seo Paketi, Seo Paketleri, Bursa Seo Paketleri, Bursa Seo Paketi, Seo Paketleri Bursa, Seo Paketi Bursa, Bursa Seo Paketi Ücreti, Bursa Seo Paketi Fiyatları