Facebook Danışmanlığı gelişen teknoloji ile birlikte geçmiş yıllarda hayatımıza hızlı bir giriş yapan Facebook arkadaşlık platformu ilk yıllarda “İlk okul arkadaşını bul” sloganı ile Türkiye’de faaliyetlerine başlamış olup bayağı bir rağbet görmüştür.

İlerleyen zamanlarda Oyunlar, Sayfalar, Gruplar derken Facebook platformu insanların vazgeçilemez eğlence kaynağı halini almıştır. Gelişimine hız katmak isteyen firmaların hemen hemen bir çoğu Kurumsal Facebook Sayfası oluşturmaktadır. Firmalar Facebook sayfasından bilgilendirme amaçlı içerikler paylaştıkları gibi,  takipçilerinin özel günlerini kutlamaktadırlar. Zaman zaman gerçekleştirdikleri kampanyaları da facebook sayfalarında yayınlayarak daha fazla kitleye hitap etme hedefi gütmektedirler. Öte yandan Çekilişler yaparak daha fazla takipçi çekme hedefine giren işletmeler bu konuda da başarılı olduğunu çevremizde çokça görmüşüzdür.

Böylesine bir büyümeyi fırsata çevirmek isteyen Facebook hız kesmeden reklam alma işlemlerini faaliyete geçirmiştir.

Akıllı telefonların da piyasaya çıkması ile birlikte Facebook reklamları piyasada daha büyük bir yer edinmiştir. Artık Facebook kullanıcılarının %62,8 i mobil cihazlardan bağlanmaktadır. Bunu avantaja çeviren Facebook reklamlarını mobilde ara ara gözükecek şekilde tasarladığı “Sponsorlu reklam” türüne çevirmiştir.

Facebook reklamlarında gönderiniz kaç kişiye ulaşırsa o kadar ödeme yaparsınız. En güzel yanı da gösterim bitmeden ücret talep edilmez. Açık provizyon halinde ödemeniz facebook hesabınızda saklanmaktadır.

Facebook reklamı verirken gösterim yapılacak gönderinin kaç yaş aralığındaki insanlara, neleri beğendiğine, ne okumuş olduğuna, nerede yaşadığına, ne iş yaptığına, neler sevdiğine varıncaya kadar bir çok bilgi dahilinde sınırlamalar koyabilir kitlenizi tam manasıyla belirledikten sonra daha verimli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Reklam Parkı Facebook Danışmanlığı (Yöneticiliği) adı altında neler yapar ?

  • Kurumsal sayfanız yok ise size web siteniz ile bağlantılı Kurumsal Facebook Sayfası oluşturur.
  • Sizin adınıza kurumsal çatı altında görseller hazırlar özel günlerde paylaşım sağlar.
  • Gelen yorumları sizin adınıza cevaplar. Gerekli mercilere konuyu iletir.
  • Çeşitli kampanyalar yapmanızı sağlayıp hedef kitlenizi genişletme önerilerinde bulunur.
  • Size sürekli yeni çözümler getirerek Facebook sayfanızı aktif kullanmanızı sağlar.
  • Web siteniz ile Facebook Sayfanız arasında köprü bağlantı kurar. Web sitenizde her paylaşılan içeriğin facebookta yayınlanmasını sağlar.

Sizde Facebook sayfa yöneticiliği ve reklam danışmanlığı almak isterseniz, alanında uzman arkadaşlarımız ile birlikte çalışma başlatabilir, firma kültürünüzü genişleterek teknolojiye ayak uydurabilirsiniz.

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

 

 

 

 

Facebook Danışmanlığı, Bursa Facebook Danışmanlığı, Facebook Yönetimi, Bursa Facebook Yönetimi, Facebook Uzmanı, Bursa Facebook Uzmanı, Bursa Facebook