Google Rehber Kayıt

Firmanızı, mekanınızı web siteniz olsun – olmasın, Google’ın en yeni servislerinden olan Google+ Business Page Rehber özellikli servisine kayıt ederek, Google’da yer alabilirsiniz. Google+”da size ayrılan sayfada, firmanızı, mekanınızı ya da işinizi en geniş şekilde sunabilirsiniz.Firmanızın iletişim bilgilerini, varsa internet sitenizin adresini, Google haritası üzerindeki yerinizi ve yol tariflerini, ürün ve hizmetlerinizi,resim ve videolarınızla diğer bir çok özelliği Google+ Business Page sayfanızdan sunabilirsiniz.

WEB SİTENİZ OLMASADA GOOGLE HARİTALARINDA YER ALABİLİRSİNİZ
Google Rehber servisine firmanızın, mekanınızın web sitesi olmasa da kayıt olabilir ve Google aramalarında bulunabilirsiniz.Google firmasının işletmeler için yapılandırmış olduğu özel bir sayfalama ve bilgilendirme platformudur. Bu platform üzerinde firmaların tüm özlük bilgilerini ya da diğer tüm detayları gözlemleyebilme şansına sahip oluyorsunuz. Google rehber sayesinde artık firmalar ile alakalı olarak en detaylı bilgileri rehber sistemi sayesinde de rahatlıkla bulabilme şansına sahip oluyorsunuz. Tabi ki firmaları bu denli görsel bir şekilde yansıtan sistemin kullanım oranının bir şekilde arttırılması gerekiyordu.

Artık firmaların haritalarda kendi işletmelerinin yerlerini Google Map üzerinde gösterebilmek için Google Rehber kayıt işlemi yapmaları zorunlu hale getirildi. Aslında bu zorunluluk, bir nevi Türk Ticaret Kanunu ile alakalı düzenlemeleri de destekleyecek nitelikte değişiklikler diyebilmekteyiz.

 

Google Rehber ve Navigasyon Cihazlarına Kayıt

Google Rehber, firma adınız arandığında sağ tarafta haritada çıkmanızı, bilgilerinizin gözükmesi açısından size prestij kazandırmaktadır. Bunun dışında google rehberde listelenecek olmanızda firmanızın Google’da bulunur olması için önemlidir. Google rehber sayfanıza firma bilgilerinizin tümü dışında 10 adet resim, çalışma saatleriniz, otopark vb. gibi ekstra özellikleri de ekleyebilirsiniz. Başvuru yapıldıktan yaklaşık 1 ay sonra bilgileriniz Google’da yayınlanmaya başlayacaktır.

Mobil kullanımın artması ile haritadan bulunmak çok önemli bir hal aldı. Sizi arayanlar ve ofisinizi bulmak isteyenler bu harita sistemlerini kullanarak sizlere ulaşmaya çalışıyorlar. Bu haritalarda yer almak ta hem ziyeretçileriniz hem de bulunabilmeniz açısından önem sarf etmektedir.

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

 

 

Google Rehber Kayıt, Bursa Google Rehber Kayıt, Google Rehber Kayıt Bursa, Bursa Google Rehber Kayıt Firması, Google Rehbere Kayıt İşlemi, Google Rehber Bursa