Instagram Danışmanlığı

Instagram Danışmanlığı akıllı telefonların piyasaya yayılması ile birlikte ihtiyaç olarak görülen Instagram 2010 senesinde ücretsiz fotoğraf ve video paylaşım platformu olarak kurulmuştur. İlk yıllarda sadece fotoğraf ve video paylaşımı sunan instagram daha sonrasında Mesaj özelliği, Bumerang, Hyperloop, Layout, Story gibi kendi geliştirdiği uygulamalar ile hızla büyümeye devam etmiştir.

200 Milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olan instagram da fenomenlik günümüzde çok ün kazanmış durumdadır. Öyle ki Gelir İdaresi Başkanlığı bu tip fenomen insanların haksız kazanç elde ettiğini düşünerek vergiye tabii olmaları için çalışma başlatmıştır.

İnstagram üzerinde ünlü ve fenomen insanların fotoğraf veya video paylaşarak yaptıkları reklamlar diğer reklamlara nazaran hem ucuz hemde daha etkili hale gelmiştir.

Günümüzde Facebook trendinin bittiğini artık zevk vermediğini düşünen herkes artık İnstagram kullanmaya başlamıştır. Bu yüzden pazarı oldukça büyüyen instagramı Facebook’un sahibi Mark Zuckerberg satın almış ve reklam alma mantığını instagram’da da hayata geçirmiştir.

Aynı Facebook mantığı gibi hareket eden Mark “Sponsorlu içerikreklam uygulamasını instagram’a entegre etmiştir.

Genç ve bayan kitlenin çok fazla olduğu sosyal medya paylaşım platformu İnstagram üzerinden firmanızın reklamlarını yöneterek kitlenizi genişletebilirsiniz.

Reklam Parkı Instagram Danışmanlığı adı altında neler yapar ?

  • Kurumsal Instagram hesabı oluşturmak.
  • İnstagram hesabı olan müşterilerin hesaplarında düzenleme yapmak.
  • Gelen yorumları sizin adınıza cevaplar. Gerekli mercilere konuyu iletir.
  • Sizin adınıza kurumsal çatı altında görseller hazırlar özel günlerde paylaşım sağlar.
  • Çeşitli kampanyalar yapmanızı sağlayıp hedef kitlenizi genişletme önerilerinde bulunur.
  • Size sürekli yeni çözümler getirerek İnstagram sayfanızı aktif kullanmanızı sağlar.
  • Web siteniz ile Instagram Sayfanız arasında köprü bağlantı kurar. Web sitenizde her paylaşılan içeriğin İnstagram’da yayınlanmasını sağlar.

Sizde Instagram sayfa yöneticiliği ve reklam danışmanlığı almak isterseniz, alanında uzman arkadaşlarımız ile birlikte çalışma başlatabilir, firma kültürünüzü genişleterek teknolojiye ayak uydurabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

 

 

 

Instagram Danışmanlığı, Bursa Instagram Danışmanlığı, Instagram Yönetimi, Bursa Instagram Yönetimi, Instagram Uzmanı, Bursa Instagram Uzmanı, Bursa Instagram