Grafik Tasarım Hizmeti

Firmaların vazgeçilmez tanıtım araçları olan, tek sayfalık tanıtım broşürlerinden, yüzlerce sayfalık tanıtım yada ürün kataloglarına kadar her türlü tanıtım materyalini fotoğraf çekimlerini, baskı öncesi hazırlığı, tasarımını ve matbaa baskısını en uygun maliyetlerle gerçekleştirebiliriz.

Dilerseniz sadece bunlarla sınırlı kalmayıp firmanızın tüm reklam işlerini de üstlenebilir, tüm tasarımların firma kurumsal kimliğine uygun yürütülmesini sağlarız. Ayrıca tüm tasarım işlemleri bittikten sonra ürününüzün matbaa aşamasını takip eder, imalatının hatasız, doğru biçimde gerçekleşmesini sağlarız.

Sizin dışınızda ama içinizde gibi çalışabiliriz.

Grafik tasarımı nedir?
Grafik tasarım, bir düşünceyi görselleştirmek, bir mesajı iletmek veya  görsellerin  ve bir metnin görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir.Matbaa baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlardına, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm ve birlik geçerlidir.

Grafiker Almanca Graphiker kelimesinin karşılığı, Grafik Tasarımcı ise İngilizce Graphic Designer kelimesinin karşılığı olup aynı manaya gelmektedir.

 

Grafik tasarımıyla ilgili temel alanlar

Tipografi
Logo Tasarımı
İllüstrasyon
Karikatür
Serigrafi
Gravür, Klişe, Trio
Afiş, Bilboard, Branda, Pano
Antetli, Zarf, Kartvizit, Fatura İrsaliye Tasarım
Dizgi Kitap Tasarımı
Otokoku, Pad, Magnet, Cepli Dosya, Bıçaklı Tasarım
Ambalaj Tasarımı
Stand Tasarımı
Web Tasarımı
Arayüz Tasarımı
İnteraktif Tasarım
Animasyon 3D Tasarım
Fotoğrafçılık
Kurumsal kimlik Tasarımı

 

 

Grafik Tasarım Hizmeti, Bursa Grafik Tasarım Hizmeti, Grafik Tasarım Ajansı, Grafik Tasarım Hizmeti Bursa, Bursa Grafik Tasarım, Bursa Grafik Tasarım Firması