Kişisel Web Sitesi

Kişisel Web Sitesinin yanı sıra gelişen internet çağı ile birlikte sadece kurumların değil şahıslarında web siteleri hızla artış göstermektedir. Gerek portfolyo gerek cv gerekse blog olarak bilinen bilgilerinizi insanlara aktardığınız web site tasarımlarına kişisel web sitesi denilmektedir. Ülkemizde genellikle kişisel blog olarak adlandırılan web sitelerinde insanlar bildiklerini ziyaretçileri ile paylaşma gayreti içerisine düşmüştür. Bilgi ve birikimi internet ortamında yüz binlerce kitleye ulaştırmak elbetteki gelişmemiz adına mükemmel bir çalışmadır. Elbette her bilgi doğru olmadığı gibi internet ortamında büyük çaplı bir kütüphane mevcuttur. Bu kütüphaneyi oluşturan da blog sahipleri ve yazarlık yapan insan topluluğudur.

Sizde kendinize portfolyo ya da blog web sitesi açmak istiyor, ziyaretçileriniz ile içeriklerinizi paylaşmak istiyor iseniz. Özel tasarım, seo uyumlu kişisel web sitenizi profesyonel ellere teslim etmelisiniz.

Kişisel web sitesi nasıl oluşturulur ?

Kişisel web sitesi Hakkımızda, Galeri, İletişim ve konu alacağınız içerik çatısı altında genel olarak 4 veya 5 menüden oluşturulmaktadır. Kolay yönetilebilir yönetici paneli sayesinde içeriklerinizi kolayca girebilir. Makalelerinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Çoğu blog yazarı haftada 1 yada günde 1 içerik paylaşmaktadır. Takip eden sıklığı bozmayan blog yazarları her zaman daha verimli sonuçlar elde etmektedir.

Kişisel web sitesinden nasıl para kazanılır ?

Çalıştığımız bir çok blog yazarının hedefi öncelikli olarak para kazanmaktır. Tam aksine para kazanmayı hedefleyen hiç kimse bu işten gelir elde edememektedir. Öncelikli hedefiniz içerik paylaşmak insanları bilgilendirmek olursa yazdığınız içerikleri okuyan sayısı daha fazla olacaktır. Takdir edersiniz ki hiç kimse sürekli önüne reklam düşen bir web sitesini kullanmayı tercih etmemektedir. Makalelerinizi özenle yazıp insanları bilgilendirdikçe web siteniz tanınır hale gelecektir. İnsanlarına aklında yer etmeyi hedefleyen her yazar bu bilgi paylaşımının meyvesini er yada geç toplayacaktır. Reklam alma taleplerinizi web siteniz oturduktan sonra düşünmelisiniz.

Reklam Parkı olarak alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sizlere profesyonel hizmet vermeyi hedefliyoruz.

 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Kişisel Web Sitesi, Bursa Kişisel Web Sitesi Tasarımı, Kişisel Web Sitesi Fiyatı, Bursa Kişisel Web Sitesi Tasarımı Fiyatı, Bursa Kişisel Web Sitesi Tasarım