Yeni iPhone “iPhone Edition” Olarak Geliyor!

Son olarak iPhone 8’in aslında Edition ismine sahip olabileceği öne sürülüyor. Ayrıca, ABD Patent ve Ticari Marka Bürosu’nda (USPTO) yayınlanan yeni bir patent, yüz tanıma ve 3D görüntülemenin yeni akıllı telefona gelmesini de doğruluyor.

Japonca sitesinden çıkan yeni bir raporda Macotakara, yaklaşmakta olan iPhone’un premium sürümünün iPhone Edition (Apple Watch Edition gibi) olacağını ve erken söylentilere göre iPhone 8‘in olmayacağını iddia ediyor. 5 inç ekran, çift kamera ve kablosuz şarj desteği sunması bekleniyor. AMOLED‘in entegrasyonu, Home düğmesinin kaldırılması, cam, seramik ve alüminyum gövdeleri aynı anda prototip olarak sunulması da muhtemel.

Raporda ayrıca, iPhone Edition’un iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’ın yanında fırlatılacağı belirtiliyor ancak diğer ikisinden çok daha sonra sunulacak. iPhone 7s ve iPhone 7s Plus, geleneği izleyecek ve açılış olayından sonra yakında piyasaya sunulacak. Bombshell raporu iPhone 8’in ‘iPhone Edition’ olarak adlandırılacağını ve zaten ertelenmiş olabileceğini söylüyor. Apple’ın premium ürünlerinde zaten Edition ismi yer alıyor.

Bu oldukça tanıdık. Raporda, Apple’ın USB-C çözümü için Lightning konektörünü terk etme planının olmadığını ve böylece geçen hafta ortaya çıkmış ilginç bir söylenti

Bir cevap yazın